SÜT TEMİNİ (1 KGLIK PAKETLER HALİNDE)

SÜT TEMİNİ (1 KGLIK PAKETLER HALİNDE) TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜSÜT TEMİNİ (1 KGLIK PAKETL...

Büyütmek için resme tıklayın

SÜT TEMİNİ (1 KGLIK PAKETLER HALİNDE)

TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
SÜT TEMİNİ (1 KGLIK PAKETLER HALİNDE) mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2023/1562308

1-İdarenin

a) Adı

:

TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

b) Adresi

:

Mithatpaşa Mah. Milli Egemenlik Cad. 131 54100 ADAPAZARI/SAKARYA

c) Telefon ve faks numarası

:

2642751660 - 2642751679

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

SÜT TEMİNİ (1 KGLIK PAKETLER HALİNDE)

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

TOPLAM: 27.540 ADET - MAL ALIMI
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ADAPAZARI / SAKARYA

ç) Süresi/teslim tarihi

:

- YÜKLENİCİ FİRMA, SÖZLEŞME SONRASI TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNCE İHTİYAÇ DUYULAN VE TARAFINA BİLDİRİLEN İLK TOPLU TALEP MİKTARINI YÜKLENİCİYE BİLDİRİM TARİHİNDEN İTİBAREN 10(ON) TAKVİM GÜNÜ İÇİNDE TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDEREK KARŞILAYACAKTIR. -- DAHA SONRA TALEP EDİLEN SÜT MİKTARLARI YÜKLENİCİ TARAFINDAN TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜN BELİRLEYECEĞİ TARİHLERDE AYLIK PERİYOTLAR HALİNDE TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜN SÜT AMBARINDA TESLİM EDİLECEKTİR. TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜN AYLIK TALEBİNİ BİLDİRDİĞİ BU TARİHTEN İTİBAREN 5 (BEŞ) TAKVİM GÜNÜ İÇİNDE YÜKLENİCİ SÜTLERİ TESLİM EDEREK SÜT STOKLARINI TAMAMLAYACAKTIR. TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜN GEREKLİ GÖRMESİ HALİNDE TESLİM PERİYOT SÜRELERİNİ, PERİYOT BAŞINA DÜŞEN SÜT MİKTARLARINI ARTTIRABİLİR VEYA AZALTABİLİR.

d) İşe başlama tarihi

:

SÖZLEŞMENİN İMZALANDIĞI TARİHTİR.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

16.01.2024 - 11:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

TÜRASAŞ Sakarya Bölge Müdürlüğü / İhale Komisyon Toplantı Salonu

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

TEKLİF EDİLEN SÜTÜN ÜRETİCİSİ OLAN FİRMANIN GIDA ÜRETİM İZİN BELGESİ VEYA İŞLETME KAYIT BELGESİ

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Yetkili satıcılığı veya imalatçılığı gösteren belgelere ilişkin bilgiler:

a) İmalatçı ise imalatçı olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
b) Yetkili satıcı veya yetkili temsilci ise yetkili satıcı ya da yetkili temsilci olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
c) Türkiye’de serbest bölgelerde faaliyet gösteriyor ise yukarıdaki belgelerde belirtilen serbest bölge faliyet belgesine ilişkin bilgiler.
İsteklilerin yukarıda sayılan bilgilerden, kendi durumuna uygun bilgi veya bilgileri belirten isteklilerin yeterlik bilgileri tablosu uygun kabul edilir. İsteklinin imalatçı olduğu aşağıdaki belgelerdeki bilgiler ile tevsik edilir.

- TEKLİF EDİLEN SÜTE AİT İSTEKLİ FİRMANIN YETKİLİ SATICILIĞINI GÖSTEREN BELGE

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01959446

29 Ara 2023 - 00:05 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya Yenigün Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya Yenigün Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Sakarya Yenigün Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sakarya Yenigün Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.