AKARYAKIT SATIŞ İSTASYONU 2.İHALE İLANI

GEYVE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN AKARYAKIT SATIŞ İSTASYONU İKİNCİ İHALE İLANIDIR Mülkiyeti Geyve Belediye Başkanlığına ait tapuda Adapazarı Caddesi 2726...

GEYVE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN AKARYAKIT SATIŞ İSTASYONU İKİNCİ İHALE İLANIDIR
 
  1. Mülkiyeti Geyve Belediye Başkanlığına ait tapuda Adapazarı Caddesi 2726 Gc pafta 59 Ada 2 nolu parsel üzerinde bulunan akaryakıt satış istasyonunun kullanım (intifa) hakkı Geyve Belediye Meclisimizin 02.01.2024 tarih ve 2024/6 Sayılı kararı ile vermiş olduğu yetkiye istinaden Geyve Belediye Encümeninin 16.01.2024 Tarih ve 2024/22 sayılı kararları gereğince 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesi hükümlerine göre açık arttırma usulü ihale ile 5 (beş) yıllığına intifa hakkı ile kiraya verilecektir.
  2.   İhale  28.02.2024 Çarşamba  günü saat 12:00’da Geyve Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonunda toplanacak Belediye Encümeni huzurunda yapılacaktır.
  3. İhale Konusu akaryakıt satış istasyonu Ayni ve Nakdi Yatırım Katılım  bedeli olarak yıllık 1.300.000.,00 Tlden 5 yıllığına  kdv hariç 6.500.000.00 TL Muhammen bedel den ihaleye başlanacak olup  ihale geçici teminatı 195.000,00 TL’dir.

4- İhaleye girmek isteyen istekliler
               a. İhale ile ilgili yatırmış oldukları geçici teminat makbuzlarını veya ilgili kanunlarda teminat olarak kabul edilen diğer teminat belgeleri ile ihale şartnamesini aldıklarını dair makbuzlarını,
                b. Ortak girişim, şirket veya dernek vb. ise yetkili olduklarını gösterir yetki belgesi, yönetim kurulu kararı, imza sirküsü, vekaletname vb.lerini,
                c. İstekli adına vekaleten iştirak ediliyor ise usulüne uygun düzenlenmiş noter tasdikli vekaletnamelerini,
                d. İhaleye her ne şekilde olursa olsun iştirak edecek şahısların nüfus cüzdan suretini,
    e. İhale şartnamesinde belirtilen EPDK’dan alınmış akaryakıt dağıtım lisansı belgeleri ile 2022 veya yayınlanmış ise 2023 yılı için EPDK tarafından yayınlanan Petrol Piyasası Sektör  Raporlarında ki Dağıtıcı Lisansı Sahibi Şirketlere Göre Yurt içi satış miktarları pazar payında %1 den fazla payları olduğuna dair belgelerini  İhale saatine kadar Geyve Belediye Mali Hizmetler Müdürüne teslim edeceklerdir.
Posta ile yapılacak başvurularda doğabilecek gecikmelerden idare sorumlu tutulamaz.  

  1. Bu ihaleye ait şartname mesai saatleri dahilinde Geyve Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde görülebilir ve 1.000,00 TL bedel ile temin edilebilir.
  2. İhaleye iştirak etmek isteyen isteklilerin belirtilen gün ve saatte hazır bulunmaları


İlan olunur.
                                                                                                                                                                                                                    GEYVE BELEDİYE BAŞKANLIĞI
İLANI

#ilangovtr

Basın No ILN01981931

14 Şub 2024 - 00:05 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya Yenigün Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya Yenigün Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Sakarya Yenigün Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sakarya Yenigün Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.